Класна колода. Вчора тільки отримала, а вже люблю. Мені подобається що немає великої кількості дрібних деталей і за рахунок приглушених кольорів - карти виглядають стильно. В той же час мають сюжет і сворюють емоцію. Покриття такє дивне - наче світиться з середини. Дууууже сподобались. Це перша ваша колода. Дякую 🌷🐾
Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉