Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Справжня Українська краса, стиль і якість! Як круто, шо нове покоління українців перемогло навʼязану совкову шароварщину, якої у нас ніколи в історії не було. 🫶🏻🇺🇦