Обслуговування на вищому рівні. Ввечері замовила, наступного дня о 12:00 вже отримала. Щодо якості товарів, це просто неймовірно. Кольори, полотно пледа щось не подівано, а у комплекті з подушками виглядає на всі 100%. Усім раджу мати такі набори.
Обожнюю ваш магазин! збираю колекціями ще з кролика, який "пухнастий та справедливий". Але дуже шкода, що прибрали дитячу лінійку. Малий розбив свого динозавра, той що "молодий та зелений! І це була втрата року)