Хочу подякувати вам за компанію 🌿 Ваші товари зігрівають моє серце щодня й дарують відчуття затишку та гармонії. Кожна деталь нагадує мені, що навіть у буденності є місце для краси й натхнення. Полишаю цей теплий відгук з великою вдячністю та щирою насолодою ✨
якби можна було поставити більше зірочок, то поставила б мільйон! спочатку замовила альбом на подарунок нареченому для його полароїдних фото, але потім ми зібрали наші дитячі фото… я без сумнівів замовила ще один альбом, бо неймовірна якість і естетичне задоволення відмітають всі інші варіанти! окремий величезний плюс — клеїти кутики на фото і заповнювати альбом разом з коханою людиною… це інший рівень інтимності, відкритості і комфорту…