Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊
Замовляв альбом та куточки до нього. Чомусь думав що куточки не кладуть в комплект тому замовив окремо, мабуть не дочитав про комплект. Якість дуже гарна, замовляв на подарунок, дівчині дуже сподобалося!
Замовляла планери на подарунок. Задоволена замовленням: якісне наповнення та папір; обкладинки приємні на дотик та красивий дизайн. Окрема подяка за супершвидку доставку! Дякую❤️