Дуже гарний альбом! Замовляла кутики для фото окремо, але виявилось, що в альбомі теж йдуть вони. Відправили в день замовлення і на наступний вже забрала. Всім задоволена!
Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁