Купляли колегам-дівчатам на подарунок келихи. Дуже вдячні за швидке обслуговування та доставку, келихи неймовірно милі та на подив величенькі. Єдине зауваження можливо більше до НП, або не знаю: келихи були не загорнуті в пупирку, просто покладена була зверху, а самі келихи бовтались у коробочці, можна було й ненароком коцнути ☺️
Які гарні карти:) Я в них закохалась просто:) Таким рідним, нашим повіяло. ORNER, дякую за вашу чудову продукцію, дякую за ваш підхід до покупців. Бажаю вам процвітання!
Замовила картину по номерах напередодні Миколая. Була впевнена, що чекатиму довго. Але навдивовижу все прийшло супер швидко. Вже на 2 день від замовлення. Приємно вражена оперативністю