Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!
Спочатку був плед, фотоальбоми, декілька разів брали ігри, потім діти замовили на новорічні свята відривний календар, нещодавно придбала щоденник вдячності на подарунок дівчинці - підлітку! Всі товари якісні, креативні, залишають приємні враження!