Купувала плед на подарунок. Надзвичайно красивий, якісний та з глибокою ідеєю ! Після першого купила ще 2 для подарунків за кордон. Однозначно рекомендую!
Дякую вам за чудовий Щоденник "Вдячністі" та позитивні карти "Сила в мені" та "Я можу все", вони мені були потрібні знайти у собі сили розвіватися далі та повернути аптімізм у своє життя))
Замовляла книгу для немовлят, прийшла із погнутим кутиком, я повідомила про це, і мені замінили книгу, з безкоштовною доставкою. Це рівень сервісу 🔥 Книга сама дуже гарна!