Замовляла носочки для онучки! Хочу відмітити гарну якість товару та класнючий дизайн! А також окреме дякую за дуже швидку доставку! Усим дуже задоволені!!!
Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍