Шкарпетки отримав вчасно за що велике ДЯКУЮ. Мають дійсно фантастичний вигляд 🔥 Як себе проявлять під час використання - не знаю бо взяв на подарунок. Ще раз дякую за вашу продукцію і всього найкращого!
Хотіла висловити безмежну подяку магазину. Все круто запакували і швидко відправили. Посилку одразу сплатила, але забрати вже і не думала, бо були особисті проблеми, не до пошт. Дівчата розумниці, телефонували, щоб запитати про кошти, хвилювалися, пропонували подовжити термін зберігання. Не всі магазини будуть перейматися за твої кошти, бо це бізнес. А тут переймалися, посилку вже забрала і задоволена отриманим!
Все чудово! Гарна якість, прикольний дизайн, і дарує море спогадів і посмішок. Сподобалось також і те, що можна подзвонити на гарячу лінію і владнати будь-яке питання. Дякую за прекрасний сервіс і увагу до клієнтів🫶