По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!
Дуже приємно було співпрацювати з менеджерами ORNER. Вчасно виконані замовлення і радість друзів і рідних від отриманих подарунків - це найкраще, що можна робити в наших складних умовах. Дякую вам, командо!
Дуже гарне наповнення, ненав'язливі картинки, обрала оскільки можна вклеїти повномірні фото, в багатьох фірм дивні розміри. Вражена швидкістю доставки, замовила в 9 вечора о 8 ранку вже прийшло в інше місто. Дуже гарне та надійне пакування, можна відразу на подарунок. Все супер, дуже задоволена)