Купувала гральні карти "Енеїда" і шкарпетки з малюнком "Дерево життя" чорні. Посилка прийшла вчасно. Упаковано все добре у пухирчасту плівку. Карти зі щільного паперу, друк гарної якості. Шкарпетки, як любить мій син, чорні, але за рахунок узору яскраві. Вийшов гарний подарунок на Миколая)))
Купувала пледи на Новий рік як подарунки. Зовнішний вигляд і пакування сподобалось. З часом буде зрозуміло щодо якості товару. Приємно, що український виробник.
Замовляла доньці блокнот) отримала задоволення від емоцій дитини) замовлення було швидко оброблене і відправлено. Надійне пакування. Дякую і рекомендую!