Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.
дуже довго придивлялася собі цей записничок, але не знала чи варто замовляти, бо не можу його пощупати та оцінити якість, але о боже! це найкращий записник, який я тільки бачила. навіть не можу описати словами, наскільки він яікісний та приємний. це саме та річ, яка приваблює та закликає до користування. ще, дуже миле пакування, яке додатково торкнуло мене. дуже рада, що придбала його, це буквально найліпше, що траплялося зі мною в блокнотній історії! однозначно повернуся сюди за покупками :)