Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Замовили плед «Українські казки» на подарунок матусі, плед дуже гарної якості, добре запакований, зручно те що можна обрати подарунковий пакет, замовила пізно ввечері, відправили вже з ранку наступного дня 🥰 подарунок дуже сподобався
По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!