З власного досвіду, то карти дуже читаємі. Це була саме перша моя колода, тому для новичка це просто дуже практичний інструмент у інтерпретації. З плюсів, так це гарні ілюстрації та можливість подивитись короткий опис випавшої карти. Не дивлячись, що я прям дуже задоволена колодою, то є мінус, через місяць користування почала задиратися плівочка. Але, працювати можна
Подскажите, много ли интимных или пошлых карт? Если я уберу из игры эти карты, много останется карт? Я хочу купить эту игру для игры с высоконравственными людьми.