Замовляв вʼязальний набір, робив це на подарунок, тому ще не можу сказати яка буде реакція. Але щороку купую календарі і загалом різні речі, тому впевнений що і цього разу порадують. Швидка доставка, комунікація у вайбері, тому рекомендую магазин усім хто захоче щось купити на сайті)
Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!