Я замовляла пазли «Затишний Львів». Вони супер. Якість огонь. Рекомендую. Обслуговування та швидка доставка товару на оцінку «відмінно» . Дякую Вам! Мирного неба та процвітання !
Замовляла фотоальбом на подарунок,все сподобалось, альбом у реальному житті дуже гарний та приємний на дотик 😍 Швидко відправили замовлення ,за це я дуже вдячна ☺️ Дякую Вам велике,буду замовляти ще🫶🏻❤️