Фотоальбом очень понравился. Компактный, но вместительный. Крайне удобно, что вместе с альбомом идут уголочки и белая ручка. Но еще бы один лист с уголками не помешал бы, чуть не хватило. Но это конечно не критично. Посылку быстро получила, в целом покупкой довольна.
Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...
Щиро дякую за вашу працю) Замовляла в перше, але точно не востанє😉. Шкарпетки та блокнот класні👍. Дуже важливо що посилка прийшла дуже швидко. Успіхів Вам💙💛