Дуже задоволена планером, чесно кажучи було навіть шкода його заповнювати, бо він дуже класний! Але скільки того життя? Веду дуже активно, єдине, що погано, що замовила його уже в другій половині січня! Треба було замовляти в грудні) Але краще якось неправильно почати щось, ніж не почати взагалі)) Дякую!!!
Хочу поділитися враженнями ще про одну колоду – уже п’яту від ORNER, яка несподівано стала найулюбленішою. Довгий час обходила її стороною: боялася, що не зможу зрозуміти, адже багато хто писав, що карти складні для трактування. Та настав момент і я наважилася. І не пошкодувала жодної секунди. Ця колода допомогла мені краще пізнати себе: своє призначення, поточне завдання, сферу життя, де потрібне зростання. Так, у ній немає авторського бачення художника, лише базові значення, але вона відкрита для інтуїтивного читання. Особливо приємно побачити, що Самітник зображений так само, як на коробці 💛🌻
Чудовий альбом, навіть краще ніж я уявляла. Швидка доставка і зручно що до альбому йдуть наліпки для фото. Сподіваюсь довго насолоджуватись спогадами з цим альбомом)