Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶
Все прекрасно. Мене піджимали терміни, була вирогідність, що замовлення не встигне прийти, але прекрасна команда відправила раніше запланованого і все вдалось! Дякую за сервіс. Ну а чохол Київ просто неймовірний, забрала за кордон хизуватись)))
Такої швидкої відправки ще в житті не бачила. Без сарказму. Альбоми гарні, брала на подарунок. Пакування з логотипами компанії, для мене це свідчить про високий рівень. Всім задоволена.
Якість чудова, доставка швидка, зручно оформлювати замовлення, приємні ціни на цікаві речі😊 Один мінус - килимок занадто гарний, під вхідні двері шкода класти 😁