Дуже цікаво збирати пазли, в мене вже є з фільмами 90-х, коти Мане, коти в бібліотеці і коти з Гаррі Поттера! Дуже якісні, можна розібрати і зібрати ще раз, не розслоюються! Подушка і карти самопізнання теж класні, але пазли найкращі)
Блокноти взяла на подарунок, тому не знімала плівку, але впевнена, що все чудово і якісно, бо обкладинки просто вогонь. Правда найбільш прикольні малюнки чомусь на блокнотах в крапку, а хотілося б щоб в клітинку.
Цей мій перший настільки красивий планер) Оформлення чудове. Колесо балансу чудова штука, але в кого крупний почерк, може не вистачити місця. Підлаштувала під себе останні сторінки кожного місяця для запису витрат. Я би ще додала додаткові строки для Переглянутих фільмів, бо 8 строчок заповнились буквально за місяць))) І ще б додала якусь сторінку-календар з важливими датами (дні народження, річниці, тощо), щоб перед початком місяця одразу записувати їх в план на місяць.