Замовляла фотоальбом «моменти щастя». Перше враження- такий тоненький, але після того як вклеїла фото - ідеальна товщина. До речі куточки для фото вже є в альбомі, це дуже зручно! Якщо ви любите роздруковувати фото - вам однозначно треба такий альбом!
Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍
Замовляла шкарпетки 🧦 з мотивами Києва та «Ти - космос». Швидко відправили та доставили, підтримка теж працює оперативно та якісно. Дякую за сервіс та товар😊
Купувала для мами на день народження блокнот для рецептів, помітила що вона записувала свої рецепти в якомусь старому «розбитому» грубому зошиті, радості не було меж , мама була довольна як маленька дівчинка. Тішусь що їй сподобалось) ну а коврик з капібарами це естетичний оргазм для усіх нас)