Дуже швидко відправили замовлення. Упаковано було гарно, все прийшло цілим і навіть краще, ніж я собі уявляла 😍 Подарувала чашку чоловікові, він дуже задоволений!
Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)