Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!
Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!
Обожнюю ваш магазин! збираю колекціями ще з кролика, який "пухнастий та справедливий". Але дуже шкода, що прибрали дитячу лінійку. Малий розбив свого динозавра, той що "молодий та зелений! І це була втрата року)
Замовляла плед "Дерево життя". Відправили в той же день. Плед дуже високої якості, дуже приємний, м'який і теплий. І дуже красивий. Прийшов у власній коробці. Плюс замовляла подарунковий паперовий пакет. Такі дрібнички дуже важливі. Одразу знала суму з накладеним платежем. Покупкою та обслуговуванням задоволена!