Мені дуже сподобалось, що дуже швидко опрацювали замовлення і відправили в той же день і на наступний день я вже забрала посилку і мала гарний подарунок для подруги! Замовила альбом.
Я звичайно знаю швидкі доставки, але щоб після замовлення телефонували через 1 хвилину -це вперше. Клієнтський сервіс на вищому рівні. Відправили в той же день. Дякую ♥️