Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Замовляла мерч фільму «Ти - космос» та щоденник саморефлексії. Все прийшло надзвичайно швидко, гарно запаковане🥰 І я, і отримувачка подарунку залишилися задоволені🔥
Покупкою задоволена - плед якісний, в добротній коробці, карти теж сподобались, єдине, що інструкція онлайн, хотілося б друкований варіант. Обслуговування швидке і приємне, дякую!