Все чудово і швидко. Альбом дуже гарний. Тільки, на жаль, подарунковий пакет відправили у зігнутому вигляді в через це на згині трохи замʼявся та продирявився:( В усьому іншому все чудово)
Купувала альбом для фото, що б зберегти найцінніші моменти. Дуже якісний альбом і тверді аркуші. Також приємно що додатково йде набір куточків до альбому, в які можна помістити фото з полароїду
Отримала посилку🥰 Я знала, що вона буде чува, але я помилилась, бо вона неймовірна😍🫶🏻 Дякую всій вашій команді! Бережіть себе і творіть ще більше цього неймовірного!