Дарувала свекру тарілку сердитий кіт, свекрусі кицю в короні, чоловіку з котом "то там кусь кусь то там ням ням") дуже позитивні , гарні. Також маю картину "поцілунок" , трохи недомалювала не дійшли руки - вже 2 роки минуло, днями перевірила фарби , а вони все ще в порядку, можна домалювати) задоволена всім Дякую)
Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁
Замовляла комплект шкарпеток "Київ" для доньки. Замовлення виконали швидко ( а в мене було обмаль часу, доречі), що дуже приємно. Шкарпетки, як завжди, відмінної якості, бо замовляю вже не в перший раз. Дуже рекомендую цю фірми для тих, хто полюбляє вишуканість і креатив
Чудові яскраві шкарпетки з веселими принтами на подарунок коханому чоловікові в цікавому різнобарвному боксі. Легкий процес замовлення та швидка доставка.