Зробила тут замовлення вперше. Мене приємно здивували ціни та ще й знижки. Після того, як я зробила своє замовлення, я переймалася що воно буде йти довго, і я подзвонила по номеру з сайту, і дівчинка була дуже приємна, вона мені все пояснила . Мені все сподобалось, упакування чудове. Обслуговування чудове. Якість супер. Дякую велике ♥️
Замовляла мерч фільму «Ти - космос» та щоденник саморефлексії. Все прийшло надзвичайно швидко, гарно запаковане🥰 І я, і отримувачка подарунку залишилися задоволені🔥
Купувала плед на подарунок. Надзвичайно красивий, якісний та з глибокою ідеєю ! Після першого купила ще 2 для подарунків за кордон. Однозначно рекомендую!
Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!