Я не зрозумів.. де коментарі накшталт "замовлили тарілку, на тарілці котик не рухався як на відео.. дитина плакала.. поверніть кошти"))) Маю декілька тарілок з цієї серії, ви чудові як і ваші тарілки!
Неперевершений пазл. Збирати одне задоволення. Знову захотілось поїхати у Львів. Шкода що немає інших міст, наприклад - Одеса, просто ідеально було б, якщо вже у розробці, хочу зробити передзамовлення!