Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶
Чекатиму, коли з'явиться аналогічний з Миколаєвом або Одесою. А взагалі було б круто, якби зробили по кожному великому місту, тоді можна було б і колекцію збирати