Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!
Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!
Маю два чохла на комп’ютер від вас! Дуже подобаються, зручні у користуванні, гарні, завжди отримую багато запитань звідки чохол. Зручно, що є карман для зарядки. Дякую!
Прекрасний пазл. Цікавий сюжет, а по якості виконання - вище всяких похвал, дуже якісний картон і нарізка деталей. Ще сподобалось, що коробка невелика, зручно зберігати. Дякую😊