Дуже задоволена Вашою роботою! Спілкування менеджерів дружнє і тепле. Швидка реакція на всі питання. Швидка відправка. Товар класний. Замовляла шкарпетки і чашку. Для чашки дуже продумана упаковка, де вона і чітко зафіксована, і видно малюнок, і можна на подарунок. Все чудово! Успіхів Вам і надалі!
Замовила набір метафоричних карток "Сила в мені".Вже спробувала використати в роботі: вони гарно "працюють" як самі по собі, так і в парі з іншими колодами. Щодо технічної роботи магазину: посилку відправили швидко.Все було гарно упаковано. Я задоволена )
Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.