Дуже гарний альбом! Замовляла кутики для фото окремо, але виявилось, що в альбомі теж йдуть вони. Відправили в день замовлення і на наступний вже забрала. Всім задоволена!
Не вперше купую продукцію марки ORNER, і дуже задоволена якістю і оригінальністю виробів які можна купити як собі та і в подарунок. Мені дуже подобаються котики тому і для себе було що вибрати.