Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!
НУ ПРОСТО НЕЙМОВІРНИЙ. Капець, я довго на а галас вести список вдячності, однак поступово попросту забувала. А тут структурвовно все, є інструкція, все виконано дуже гарно) Обкладинка та колір індиго всередині капець порадували душу. бо це прям моє. Дуже дякую вам!