Мій мастхев, першим моїм планером від вас був планер на кольцах, якого наразі немає, а цей-це просто вау, наповнення змінилось в набагато кращу сторону😍 Я просто кайфую від нього❤️
посилочка прийшла дуже швидко, картки якісні, питання цікаві. "Сила в тобі" намальовано дуже естетично, користуватися картками одне задоволення. А в картках саморефлексії, дуже влучні та глибокі питання. Вони вчать бути наодинці з собою та глибше піснавати своє внутрішнє 'я'💞