Блокноти взяла на подарунок, тому не знімала плівку, але впевнена, що все чудово і якісно, бо обкладинки просто вогонь. Правда найбільш прикольні малюнки чомусь на блокнотах в крапку, а хотілося б щоб в клітинку.
Отримала "Мій перший фотоальбом" із літачком - він чудовий! Шкодую, що раніше не придбала. У ньому є багато корисного й гарного ще й до народження малятка. І в ORNER посприяли моєму вибору й врахували моє прохання - дякую!