Все супер! Доставили навіть швидше ніж обіцяли)) Ще й комунікація - топ. Все перевірили, уточнили, Порадили альтернативу Якщо не встигне приїхати вчасно. Котики 🤗 Дякую
Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.
Дуже задоволена сервісом! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Замовляла пазли на подарунок, і хоча коробка прийшла пошкодженою (через провину служби доставки), мені оперативно і БЕЗКОШТОВНО замінили моє замовлення. Новий пазл прийшов вже наступного дня, без будь-яких проблем. Велике дякую!😍😍😍