Замовляла в клас альбоми для фото. Хвилювалася, гроші є то класні. Але прийшли альбоми швиденько, якість хороша. Я задоволена Особливо сподобалися від компанії нагадування Такі милі і не нав'язливі
Все чудово і коробка дуже гарна, можливо як побажання ттн клеїти на плівку чи упаковку від нп, бо шкода таку коробку викидати гарну, але ттн з неї погано віддиралась(