Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!
Така задоволена я ще не була😍😍😍.Замовила картину по номерах,зі мною одразу ж зв'язалася дуже приємна дівчинка,уточнила замовлення.Відправили в той же день,на слідуючий день посилка була вже в мене 😍😍😍Але найбільше вразило пакування з фразою"Обережно в середині красиве"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Замовляла набір шкарпеток Київ , прекрасна упаковка подарункова,яскраві кольори,як довго носяться поки не скажу але приємні на дотик.Замовиоа, оплатила повну суму онлайн і отримала швидко. Дякую за цікаві товари,які я купляю собі і на подарунки на згадку про нашу країну і наші міста.