Хочу еще добавить момент. То что белая ручка есть, это уже неплохо)) Но она не совсем хорошо ведет себя на листах альбома. Возможно, лучше подобрать более качественную ручку, или даже тоненький маркер, но зато процесс написания будет более комфортным.
Все чудово і швидко. Альбом дуже гарний. Тільки, на жаль, подарунковий пакет відправили у зігнутому вигляді в через це на згині трохи замʼявся та продирявився:( В усьому іншому все чудово)
Дуже задоволена покупкою у ORNER! Альбом— просто супер! Якість виконання відчувається одразу. Привезли навіть швидше, ніж очікувалося. Дякую за такий ідеальний клієнтський досвід!