Замовляла альбом для світлин. Він чудовий🥰 стильний, лаконічний, нічого зайвого. Це буде найкращий подарунок для моєї мами. Окреме дякую за швидку доставку.
Дякую вам за чудовий Щоденник "Вдячністі" та позитивні карти "Сила в мені" та "Я можу все", вони мені були потрібні знайти у собі сили розвіватися далі та повернути аптімізм у своє життя))
Блокноти взяла на подарунок, тому не знімала плівку, але впевнена, що все чудово і якісно, бо обкладинки просто вогонь. Правда найбільш прикольні малюнки чомусь на блокнотах в крапку, а хотілося б щоб в клітинку.