Альбом - це просто мрія, любов з першого погляду, багато сторіночок все дуже гарно і влучно оформлено. А ще доставка менше 24 годин що не може не радувати. Однозначно рекомендую!!!!
Супер красивий і дуже якісний щоденник! Цупкі сторінки на яких не страшно писати маркером. Не має зайвих сторінок як от читацькі плани чи ще якась незрозуміла і непотрібна біда. Дуже багато місця для записів, хотілося б версію щоденника де на 1 книгу відведено один розворот, тобто 2 сторінки, а не 4. Дуже часто є книги про які так багато не напишеш і шкода лишати незаповнені сторінки. І напевно моя суб'єктивна думка що рядок "Опубліковано" в описі книги зайвий.
Дивно читати попередній коментар про відсутність одеських двориків і Дерибасівської) адже ми купуємо не кота в мішку, а пазл, який також зображений на коробці. Мені, як одеситці, все сподобалось. Зібрати його виявилося складніше, ніж я очікувала. Це плюс! Найважчий фрагмент - вікна театру, на яких відблискує сонячне світло. Збирала, коли була у столиці. Засумувала за домом. Тому так, вам вдалося мене розчулити.