Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...
Відправили дуже швидко, як я і просила. Мені потрібно було на подарунок і в останній момент. Увійшли в моє положення та відправили навіть у субботу. Я в захваті від цієї компанії. Чемна та приємна дівчина зателефонувала. Вдячна вам.