Приїхав запакований , такий як на фото. Дуже гарний альбом. Окреме дякую менеджеру що запитала який розмір подарункового пакету мені потрібен(під альбом чи ні). Нажаль тут і питання коли замовляєш на сайті , що тобі пропонує додати подарунковий пакет але не пропонує обрати розмір. Ти замовляєш за 40 гривень , але він не підходить під альбом і тобі потрібен більший і дорожчий. Питання не в ціні , в даному випадку а в про інформованості і можливості це все робити швидко через сайт. В будь якому випадку буду замовляти подібні товари ще.
Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍
Замовляла пазли та чашки,доставили супер швидко, в одній чашці була маленька упаковка з фарби, так як це була ручна робота, тому попросила обміняти, так як це був подарунок для сестри, взагалі без проблем все обміняли і доставили іншу за два дні - залишилась дуже задоволена сервісом та підтримкою. Всім раджу і ще раз обов'язково повернусь з замовленням👌