Дуже задоволена планером, чесно кажучи було навіть шкода його заповнювати, бо він дуже класний! Але скільки того життя? Веду дуже активно, єдине, що погано, що замовила його уже в другій половині січня! Треба було замовляти в грудні) Але краще якось неправильно почати щось, ніж не почати взагалі)) Дякую!!!
Купляла вʼязані пледи «Дерево життя» та «Бабак» - для себе і для дітей, бо наші смаки розійшлись. Довго вибирала, бо всі такі гарні. Вагалась, бо здавалось дорого. Але бажання мати таку гарну і ексклюзивну річ перемогло. І я ніскільки не пошкодувала. Це - велика картина, килим, покривало, плед… Це - спогад про дитинство і бабусину хату, про тепло і любов. Хочу таки придбати ще й «Українські казки»…
Купила шкарпетки "Захід" на подарунок. Привабили яскравими орнаментами на гуцульську тематику. І дуже задоволена вибором: і людині кому дарувала дуже сподобались, і пакування виявилося таким гарним, і якість класна, і обслуговування швидке і ненавязливе. Дякую!
Хочу еще добавить момент. То что белая ручка есть, это уже неплохо)) Но она не совсем хорошо ведет себя на листах альбома. Возможно, лучше подобрать более качественную ручку, или даже тоненький маркер, но зато процесс написания будет более комфортным.