Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
Альбом якісно виготовлений, сторінки альбому цупкі, можна розмістити фотографії різного розміру. Зручно адже в комплект додають кутики для фотографій. Альбом виглядає дуже мило)