Замовляла плед «Вічне дерево життя». Якість дуже сподобалася. Крім того, під час спілкування зі службою сервісу стикнулася з високим рівнем відповідальності та професіоналізму. Дякую за якість і сервіс!
Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.
Щиро дякую за такий класний келих та дууууже швидку відправку. Залишила замовлення перед самим новим роком, а на наступний день вже отримала на пошті. Ви супер!!!