Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру
Кружка була настільки крута, що колишній не захотів мені її віддавати, коли я з'їжджала від нього. Тому, довелося замовити собі іншу, щоб коли буду з кимось розходитися, також її нікому не віддати. Блокнот також був непоганий.
Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️
Покупкою задоволена - плед якісний, в добротній коробці, карти теж сподобались, єдине, що інструкція онлайн, хотілося б друкований варіант. Обслуговування швидке і приємне, дякую!